Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie obchodzimy go uroczyście. Dzieci bardzo chętnie w tym dniu pomagały w przygotowaniach: wspólnie nakrywały do stołu, ustawiły krzesła, rozkładały serwetki oraz smakołyki przygotowane przez rodziców. o wyznaczonej godzinie wszystkie  grupy zebrały się w sali na wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych.  Po powrocie do sali dzieci podzieliły się opłatkiem , złożyły sobie wzajemnie życzenia . Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje podkreślały rankę tego dnia. Serdecznie dziękuje Rodzicom za tak pięknie przygotowaną  Wigilię. Dziękuję, Iwona Skowrońska.

rbt