Źródłem potęgi jest serce...

"Bo źródłem potęgi jest serce - to z niego wypływają dobroć, miłość i niewinność. Jeżei ta siła nie pomoże, to żadna moc nie da rady. Wiem, że ma w sobie dość siły." Te niezwykle wymowne słowa w minioną niedzielę wybrzmiały na scenie sali widowiskowej Centrum Edukacyjno - Mulimedialnego.   Pokazały również jak wielką siłę nosi w sobie każdy z nas i jak wiele znaczy, gdy w jednym miejscu spotykają się ludzie niosący dobro.  Na naszej wspólnej drodze pojawiło się maleńkie serce potrzebujące ogromnej pomocy.
Bez chwili zawahania Rodzice z grupy Myszek i Odkrywców z Przedszkola Nr 5 oddali na licytację wspierającą Wojtusia Gostkowskiego, przedstawienie pt.: "Królowa Śniegu".
Dzięki p. Dorocie Rutkowskiej przedstawienie mogli obejrzeć wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pęcherach oraz wszyscy chętni darczyńcy. Podczas wydarzenia udało się zebrać blisko 4.000 złotych. Cała suma wraz z życzeniami zdrowia została przekazana Dziadkom Wojtka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami to niedzielne popołudnie niosąc pomoc Wojtusiowi.
Dziękujemy Rodzicom za ich zaangażowanie w organizację wydarzenia oraz wszystkim życzliwym nam osobom.
W szczególności składamy podziękowania Dyrektorowi Biblioteki Publicznej w Piasecznie za nieodpłatne udostępnienie sali widowiskowej CEM oraz p. Elkowi, p. Tomkowi i p. Marioli za bezinteresowną pomoc.

Magdalena Mardas, Iwona Skowrońska