Wystawa klocków Lego

Dnia 23 stycznia 2020 r. uczniowie klasy IIC i IIB wybrali się do Warszawy na wystawę budowli z klocków LEGO. Celem wyjazdu było połączenie edukacji z zabawą. Dzieci oglądały ekspozycje i eksponaty, budowle architektoniczne, interaktywne roboty oraz makiety do samodzielnego uruchamiania. Po obejrzeniu ekspozycji uczniowie spędzili wesoło i kreatywnie czas w strefie zabaw klockami Lego - Fun Parku. Wystawa budowli z klocków LEGO wzbudziła wielkie zainteresowanie oraz dostarczyła niesamowitych wrażeń.

Wychowawcy:
Katarzyna Pacek