Zdalna szkoła

Nasza szkoła w ramach wspomagania nauczania online otrzymała z Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno nowy sprzęt komputerowy finansowany ze środków unijnych, tj. cztery multimedialne laptopy wraz z najnowszym licencjonowanym oprogramowaniem systemowym w ramach projektu „Zdalna Szkoła + w Gminie Piaseczno”

W przypadku powrotu do zdalnego nauczenia sprzęt ten zostanie wypożyczony wytypowanym uczniom pochodzącym z rodzin wielodzietnych.

Program „Zdalna Szkoła +” to odpowiedź Centrum Projektów Polska Cyfrowa na obecną sytuację szkolnictwa związaną z wprowadzeniem na obszarze Polski stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem, oraz zamknięciem placówek oświatowych. Finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014–2020.