Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

 

Gramy w ręczną

 
 

      Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już od 12 października 2020 r. w naszej Szkole rusza Program  "Gramy w ręczną" -dla klas I-III Szkoły Podstawowej, Aktywność ruchowa ukierunkowana na piłkę ręczną dla dzieci w wieku 6-10 lat.  Program we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce będzie realizował trener Zbigniew Matraszek. 

Zajęcia dla zakwalifikowanych do udziału uczniów będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godz. 16:00 - 17:00 w naszej Szkole.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem programu:

Gramy w Ręczną - Bawię się piłką ręczną_cz.I_kl. I-III SP

Najczęściej zadawane pytania: https://sites.google.com/view/gramy-w-reczna/strona-główna 

Zgoda opiekunów prawnych na udział w zajęciach: Zgoda - Gramy w Ręczną