Pomaganie przez ubranie

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji charytatywnej. Na terenie naszej placówki zostały ustawione pojemniki do zbiórki niepotrzebnych tekstyliów w ramach Akcji "POMAGANIE PRZEZ UBRANIE", która od czterech lat z dużym powodzeniem prowadzona jest na terenie Warszawy i innych dużych miast w Polsce. Beneficjentem Projektu jest Fundacja AKOGO Ewy Błaszczyk.
​Do pojemników możecie Państwo wrzucać: odzież, obuwie, zabawki, rękawiczki i skarpety sparowane, torby, z których już nie korzystacie, a które są w DOBRYM stanie i nie są w kolorze białym. Proszę nie wrzucać zniszczonych rzeczy! Możecie Państwo w ten sposób pomóc małym podopiecznym Fundacji.
Pełną informację co i w jakim stanie można wrzucać do żółtego pojemnika, stojącego na prawo od wejścia do szkoły (drugi w przedszkolu) znajdą Państwo na plakacie.
​Projekt ma charakter ekologiczno-charytatywny i na dzień dzisiejszy funkcjonuje już ponad 700 takich pojemników. Do końca sierpnia 2020 r udało się zebrać w ten sposób fundusze w wysokości ponad 242 000 zł.

Pozbądź się NA DOBRE niepotrzebnych, ale w DOBRYM STANIE ubrań!