Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

 

Ośrodek Edukacji Technicznej "Pinokio"   

15 grudnia klasy 3a i 3b były na wycieczce w Ośrodku Edukacji Technicznej “Pinokio”. Program wycieczki był bardzo bogaty. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o tematyce leśnej, miały okazję obejrzeć różne maszyny tartaczne w prawdziwej stolarni. Na oczach dzieci dokonywała się przemiana pnia drzewa. Dzieci doświadczały tych przeobrażeń wzrokowo, słuchowo oraz przez węch i dotyk. Uczniowie poznali również ręczne narzędzia do obróbki drewna używane dawno temu 
w gospodarstwach domowych. A wszystko to dzięki bardzo miłemu Panu stolarzowi i jego żonie, która jednocześnie była animatorką wspaniałych zabaw. Zabawy miały miejsce w drewnianej chacie, ale również na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli również poczęstunek, sami piekli pyszne kiełbaski w ognisku.  Wycieczka zakończyła się wykonaniem przez każde dziecko pracy z elementów drewnianych. Powstały piękne choinki, anioły, mikołaje, bałwanki i jeże. Dzieciom bardzo podobały się wszystkie aktywności. To była bardzo udana wycieczka.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status