Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

 

Źródłem potęgi jest serce...      

 
"Bo źródłem potęgi jest serce - to z niego wypływają dobroć, miłość i niewinność. Jeżei ta siła nie pomoże, to żadna moc nie da rady. Wiem, że ma w sobie dość siły." Te niezwykle wymowne słowa w minioną niedzielę wybrzmiały na scenie sali widowiskowej Centrum Edukacyjno - Mulimedialnego.   Pokazały również jak wielką siłę nosi w sobie każdy z nas i jak wiele znaczy, gdy w jednym miejscu spotykają się ludzie niosący dobro.  Na naszej wspólnej drodze pojawiło się maleńkie serce potrzebujące ogromnej pomocy.
Bez chwili zawahania Rodzice z grupy Myszek i Odkrywców z Przedszkola Nr 5 oddali na licytację wspierającą Wojtusia Gostkowskiego, przedstawienie pt.: "Królowa Śniegu". 
Dzięki p. Dorocie Rutkowskiej przedstawienie mogli obejrzeć wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pęcherach oraz wszyscy chętni darczyńcy. Podczas wydarzenia udało się zebrać blisko 4.000 złotych. Cała suma wraz z życzeniami zdrowia została przekazana Dziadkom Wojtka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami to niedzielne popołudnie niosąc pomoc Wojtusiowi.
Dziękujemy Rodzicom za ich zaangażowanie w organizację wydarzenia oraz wszystkim życzliwym nam osobom.
W szczególności składamy podziękowania Dyrektorowi Biblioteki Publicznej w Piasecznie za nieodpłatne udostępnienie sali widowiskowej CEM oraz p. Elkowi, p. Tomkowi i p. Marioli za bezinteresowną pomoc.
 
Magdalena Mardas, Iwona Skowrońska
 
          
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status