Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

 

Gramy w ręczną

 
 

      Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już od 12 października 2020 r. w naszej Szkole rusza Program  "Gramy w ręczną" -dla klas I-III Szkoły Podstawowej, Aktywność ruchowa ukierunkowana na piłkę ręczną dla dzieci w wieku 6-10 lat.  Program we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce będzie realizował trener Zbigniew Matraszek. 

Zajęcia dla zakwalifikowanych do udziału uczniów będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godz. 16:00 - 17:00 w naszej Szkole.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem programu:

Gramy w Ręczną - Bawię się piłką ręczną_cz.I_kl. I-III SP

Najczęściej zadawane pytania: https://sites.google.com/view/gramy-w-reczna/strona-główna 

Zgoda opiekunów prawnych na udział w zajęciach: Zgoda - Gramy w Ręczną

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status