Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

  Góra grosza

 

Przyłączcie się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza.  

W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. 

Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”. 

Szanowni Państwo, 

Zachęcamy do przyłączenia się w akcję Góra Grosza. Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla wielu dzieci. Zbiórka trwa do 31.05.2021 r. Prosimy, aby pieniądze segregować nominałami, umieścić w woreczkach i zliczyć ich wartość. Przygotowane w ten sposób pieniądze, należy przekazać wychowawcy. Pamiętajmy, że udział w akcjach charytatywnych kształtuje pozytywne postawy wobec innych i ich losu, uczy empatii. Szkoła, która zbierze najwięcej monet otrzyma wielką nagrodę.  

 

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego 

 

           

 
 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status