Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

Pomaganie przez ubranie

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji charytatywnej. Na terenie naszej placówki zostały ustawione pojemniki do zbiórki niepotrzebnych tekstyliów w ramach Akcji "POMAGANIE PRZEZ UBRANIE", która od czterech lat z dużym powodzeniem prowadzona jest na terenie Warszawy i innych dużych miast w Polsce. Beneficjentem Projektu jest Fundacja AKOGO Ewy Błaszczyk.
​Do pojemników możecie Państwo wrzucać: odzież, obuwie, zabawki, rękawiczki i skarpety sparowane, torby, z których już nie korzystacie, a które są w DOBRYM stanie i nie są w kolorze białym. Proszę nie wrzucać zniszczonych rzeczy! Możecie Państwo w ten sposób pomóc małym podopiecznym Fundacji.
Pełną informację co i w jakim stanie można wrzucać do żółtego pojemnika, stojącego na prawo od wejścia do szkoły (drugi w przedszkolu) znajdą Państwo na plakacie.
​Projekt ma charakter ekologiczno-charytatywny i na dzień dzisiejszy funkcjonuje już ponad 700 takich pojemników. Do końca sierpnia 2020 r udało się zebrać w ten sposób fundusze w wysokości ponad 242 000 zł.
 

Pozbądź się NA DOBRE niepotrzebnych, ale w DOBRYM STANIE ubrań! 

 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status