Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego "Moje zwierzę jako członek naszej rodziny"

 

Dnia 19 maja 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Moje zwierzę jako członek naszej rodziny”

Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na kształcenie postawy odpowiedzialnej za los zwierząt domowych oraz pobudzanie i rozwijanie aktywności twórczej, wrażliwości plastycznej a także kreatywności wśród dzieci.

Na konkurs wpłynęło 65 prac. Każda z prac była wykonana z wielką pomysłowością i starannością.  

Jury w składzie:

- Wioletta Grochowicz - Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego

- Dorota Bieńkowska - Wicedyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego

- Aneta Woźniak - nauczyciel plastyki

wyłoniło laureatów konkursu, biorąc pod uwagę : zgodność z tematyką konkursu, estetykę pracy, samodzielność wykonania oraz ciekawą formę pracy.

Nagrody przyznano następującym uczestnikom:

W kategorii dzieci 3 – 4  letnich:

I miejsce: Natalia Dzwonkowska – Przedszkole nr 6

II miejsce:  Ignacy Mizerski - Przedszkole Kolorowe Kredki

III miejsce: Franciszek Ura - Zespół Szkolno- Przedszkolny Przedszkole nr 5

 

Wyróżnienia w kategorii dzieci 3 – 4  letnich:

  • Jakub Sibiński - Zespół Szkolno- Przedszkolny Przedszkole nr 5
  • Helena Świerczyńska - Przedszkole Kolorowe Kredki
  • Bartłomiej Mazurkiewicz - Zespół Szkolno- Przedszkolny, Przedszkole nr 5
  • Julia Neska - Zespół Szkolno- Przedszkolny, Przedszkole nr

 

W kategorii dzieci 5 - 6 letnich:

I miejsce: Marcelina Pyrka – Przedszkole nr 10

II miejsce: Konrad Milewski - Zespół Szkolno- Przedszkolny, Przedszkole nr 5

III miejsce: Oliwia Tomaka - Przedszkole nr 6

 

Wyróżnienia w kategorii dzieci 5 – 6  letnich:

  • Antoni Górski – Przedszkole nr 10
  • Artur Wróblewski – Przedszkole Melodia
  • Stanisław Urbaniak - Zespół Szkolno- Przedszkolny, Przedszkole nr 5
  • Katarzyna Wiśniewska – Przedszkole nr 10

Ze względu na wysoki poziom prac, Komisja postanowiła wyróżnić dodatkowo kilkoro dzieci poprzez drobny upominek do dyplomu.

Dodatkowo wyróżnione dzieci:

  • Antonina Łozarczyk – Przedszkole Melodia
  • Aleksandra Dziewulska – Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole nr 5
  • Kaja Jabłońska - Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole nr 5
  • Kacper Błazik – Przedszkole ABC
  • Oliwia Maciak - Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole nr 5
  • Julia Rybarczyk - Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole nr 5
  • Kacper Lipiński – Przedszkole nr 4
  • Wiktoria Małys - Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole nr 5

Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie w udziale w konkursie i gratulujemy wygranym.

Zapraszamy uczestników na wręczenie nagród 24.05.2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym, Przedszkolu nr 5 o godzinie 13.30 w Sali wielofunkcyjnej, z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status