l.p. Nazwisko i imię funkcja, nauczany przedmiot adres e-mail, telefon
1. Grochowicz Wioletta dyrektor ZSP w Piasecznie,
język polski
wioletta.grochowicz@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842604
2. Czop Bartłomiej wicedyrektor ZSP w Piasecznie,
język niemiecki, edb, wychowawca 8S
bartlomiej.czop@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842603
3. Mikulska Bogusława język polski,
edukacja wczesnoszkolna
boguslawa.mikulska@cempiaseczno.edu.pl
 
4. Błońska Izabela edukacja wczesnoszkolna izabela.blonska@cempiaseczno.edu.pl
 
5. Danielewicz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 3A
agnieszka.danielewicz@cempiaseczno.edu.pl
 
6. Danilovich Natallia język angielski natallia.danilovich@cempiaseczno.edu.pl
 
7. Dąbek-Ciaptacz Olga matematyka, fizyka,
wychowawca 5S
olga.dabek-ciaptacz@cempiaseczno.edu.pl
 
8. Dąbrowska Ewelina reedukator,
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
ewelina.dabrowska@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842617
9. Dobrowolska Iwona nauczyciel świetlicy, pedagog iwona.dobrowolska@cempiaseczno.edu.pl
 
10. Dutka Anna psycholog szkolny anna.dutka@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842619
11. Dryblak Katarzyna nauczyciel wspomagający katarzyna.dryblak@cempiaseczno.edu.pl
 
12. Giemza Emilia nauczyciel świetlicy,
język niemiecki
emilia.giemza@cempiaseczno.edu.pl
 
13. Golak Agnieszka nauczyciel wspomagający agnieszka.golak@cempiaseczno.edu.pl
 
14. Golińska Agnieszka nauczyciel wspomagający agnieszka.golinska@cempiaseczno.edu.pl
 
15. Goral Edyta język polski edyta.goral@cempiaseczno.edu.pl
 
16. Grela Sylwia informatyka sylwia.grela@cempiaseczno.edu.pl
 
17. Grunt Marcin wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej, wychowawca 7S marcin.grunt@cempiaseczno.edu.pl
 
18. Jakubczyk Justyna edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 1C
justyna.jakubczyk@cempiaseczno.edu.pl
 
19. Jonak Barbara wychowawca świetlicy barbara.jonak@cempiaseczno.edu.pl
 
20. Kajkowa Margarita muzyka margarita.kajkowa@cempiaseczno.edu.pl
 
21. Kalina Anna pedagog szkolny,
wychowawca 8B
anna.kalina@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842619
22. Karas Agata matematyka agata.karas@cempiaseczno.edu.pl
 
23. Kłobuchowski Krzysztof wychowanie fizyczne,
trener piłki koszykowej
krzysztof.klobuchowski@cempiaseczno.edu.pl
 
24. Koźlak Katarzyna doradztwo zawodowe katarzyna.kozlak@cempiaseczno.edu.pl
 
25. Krejsa Anna język angielski,
wychowawca 4B
anna.krejsa@cempiaseczno.edu.pl
 
26. Krupa Kinga pedagog szkolny kinga.krupa@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842619
27. Lewandowska Hanna język polski,
wychowawca 5B
hanna.lewandowska@cempiaseczno.edu.pl
 
28. Liwińska Wioletta chemia wioletta.liwinska@cempiaseczno.edu.pl
 
29. Maciejczyk Dominik religia dominik.maciejczyk@cempiaseczno.edu.pl
 
30. Maksymiuk Anna edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 3B
anna.maksymiuk@cempiaseczno.edu.pl
 
31. Malinowska Aneta wychowawca świetlicy aneta.malinowska@cempiaseczno.edu.pl
 
32. Malinowska Barbara nauczyciel wspomagający barbara.malinowska@cempiaseczno.edu.pl
 
33. Marciniak-Cukiernik Edyta język polski,
wychowawca 7A
edyta.marciniak@cempiaseczno.edu.pl
 
34. Matraszek Zbigniew wychowanie fizyczne, trener piłki ręcznej, wychowawca 4S zbigniew.matraszek@cempiaseczno.edu.pl
 
35. Matusiak Mariusz nauczyciel wspomagający mariusz.matusiak@cempiaseczno.edu.pl
 
36. Michta Iwona nauczyciel wspomagający, wdż iwona.michta@cempiaseczno.edu.pl
 
37. Milcarz Anna integracja sensoryczna anna.milcarz@cempiaseczno.edu.pl
 
38. Mrajca Dominika wychowawca świetlicy dominika.mrajca@cempiaseczno.edu.pl
 
39. Napieraj Urszula etyka, wdż urszula.napieraj@cempiaseczno.edu.pl
 
40. Ostasiuk Elżbieta religia elzbieta.ostasiuk@cempiaseczno.edu.pl
 
41. Ostrowska Lena edukacja wczesnoszkolna
wychowawca 2B
lena.ostrowska@cempiaseczno.edu.pl
 
42. Pacek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 1B
katarzyna.pacek@cempiaseczno.edu.pl
 
43. Radziejewska Katarzyna nauczyciel wspomagający katarzyna.radziejewska@cempiaseczno.edu.pl
 
44. Sar Agnieszka geografia, przyroda,
wychowawca 6A
agnieszka.sar@cempiaseczno.edu.pl
 
45. Serafin Aleksandra nauczyciel wspomagający aleksandra.serafin@cempiaseczno.edu.pl
 
46. Serafin Ilona nauczyciel wspomagający ilona.serafin@cempiaseczno.edu.pl
 
47. Sieradzan Agnieszka edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 1D
agnieszka.sieradzan@cempiaseczno.edu.pl
 
48. Sikora Katarzyna matematyka,
wychowawca 8A
katarzyna.sikora@cempiaseczno.edu.pl
 
49. Skowrońska Iwona edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 2C
iwona.skowronska@cempiaseczno.edu.pl
 
50. Stanikowska Klaudia nauczyciel świetlicy klaudia.stanikowska@cempiaseczno.edu.pl
 
51. Strach Sylwia edukacja wczesnoszkolna sylwia.strach@cempiaseczno.edu.pl
 
52. Szczepanik Robert fizyka robert.szczepanik@cempiaseczno.edu.pl
 
53. Szczęsny Artur religia artur.szczesny@cempiaseczno.edu.pl
 
54. Tkaczyk Dorota wychowawca świetlicy, wos dorota.tkaczyk@cempiaseczno.edu.pl
 
55. Tyburska Marzena wychowawca świetlicy marzena.tyburska@cempiaseczno.edu.pl
 
56. Ważna Małgorzata biologia,
wychowawca 7B
malgorzata.wazna@cempiaseczno.edu.pl
 
57. Włodarczyk Kamil wychowanie fizyczne kamil.wlodarczykt@cempiaseczno.edu.pl
 
58. Wojdyna Marta edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 3C
marta.wojdyna@cempiaseczno.edu.pl
 
59. Woźniak Anna historia, wos anna.wozniak1@cempiaseczno.edu.pl
 
60. Woźniak Aneta wychowawca świetlicy,
plastyka, technika
aneta.wozniak@cempiaseczno.edu.pl
 
61. Wójcik Agnieszka edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 2A
agnieszka.wojcik@cempiaseczno.edu.pl
 
62. Wrzosek Bożena logopeda bozena.wrzosek@cempiaseczno.edu.pl
tel.224842618
63. Zając Dorota nauczyciel bibliotekarz dorota.zajac@cempiaseczno.edu.pl
 
64. Zalewska Paulina język angielski,
wychowawca 4A
paulina.zalewska@cempiaseczno.edu.pl
 
65. Zaradkiewicz Justyna edukacja wczesnoszkolna,
wychowawca 1A i 3D
justyna.zaradkiewicz@cempiaseczno.edu.pl
 
66. Żak  Izabela wychowawca świetlicy,
trenerka cheerleaderek
izabela.zak@cempiaseczno.edu.pl