Tel. 22 4842600 / Fax. 22 4842601

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55

Grono pedagogiczne

 

Agnieszka Danielewicz

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 1a agnieszka.danielewicz@cempiaseczno.edu.pl

 Anna Maksymiuk

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 1b anna.maksymiuk@cempiaseczno.edu.pl

 Marta Wojdyna

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 1c marta.wojdyna@cempiaseczno.edu.pl

 Sylwia Strach

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 1d sylwia.strach@cempiaseczno.edu.pl

 Anna Krywińska

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 2a anna.krywinska@cempiaseczno.edu.pl

 Elżbieta Duch

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 2b elzbieta.duch@cempiaseczno.edu.pl

 Katarzyna Pacek

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 2c katarzyna.pacek@cempiaseczno.edu.pl

 Izabela Błońska

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 3a izabela.blonska@cempiaseczno.edu.pl

 Agnieszka Wójcik

 nauczanie wczesnoszkolne wychowawczyni klasy 3b  agnieszka.wojcik@cempiaseczno.edu.pl

 Wioletta Grochowicz

 język polski Dyrektor ZSP

wioletta.grochowicz@cempiaseczno.edu.pl

 Bogusława Mikulska

 język polski Wicedyrektor ZSP

boguslawa.mikulska@cempiaseczno.edu.pl

 Edyta Marciniak-Cukiernik

 język polski wychowawczyni klasy 5a

edyta.marciniak@cempiaseczno.edu.pl

 Katarzyna Sikora

 matematyka/technika wychowawczyni klasy 6a katarzyna.sikora@cempiaseczno.edu.pl

 Małgorzata Michalska

 matematyka/chemia  

malgorzata.michalska@cempiaseczno.edu.pl

 Anna Woźniak

 historia  

anna.wozniak@cempiaseczno.edu.pl

 Agnieszka Sar

 geografia/przyroda  

agnieszka.sar@cempiaseczno.edu.pl

 Robert Szczepanik

 fizyka  

robert.szczepanik@cempiaseczno.edu.pl

 Anna Moczulska

 biologia  

anna.moczulska@cempiaseczno.edu.pl

 Margarita Kajkowa

 muzyka  

margarita.kajkowa@cempiaseczno.edu.pl

 Iwona Wojewoda-Jedynak

 plastyka  

iwona.wojewoda@cempiaseczno.edu.pl

 Anna Czajka-Przepióra

 technika/etyka  

anna.czajka@cempiaseczno.edu.pl

 Andrzej Wiązecki

 informatyka  

andrzej.wiazecki@cempiaseczno.edu.pl

 Katarzyna Karaś

 doradztwo zawodowe

katarzyna.karas@cempiaseczno.edu.pl

 Urszula Napieraj

 wych. do życia w rodzinie  

urszula.napieraj@cempiaseczno.edu.pl

 Elżbieta Ostasiuk

 religia  

elzbieta.ostasiuk@cempiaseczno.edu.pl

 Ks. Piotr Ganc

 religia  

piotr.ganc@cempiaseczno.edu.pl

 Łukasz Mozer

 wychowanie fizyczne wychowawca klasy 6b

lukasz.mozer@cempiaseczno.edu.pl

 Marcin Grunt

 wychowanie fizyczne wychowawca klasy 5s

marcin.grunt@cempiaseczno.edu.pl

 Krzysztof Kłobuchowski

 wychowanie fizyczne wychowawca klasy 6s

krzysztof.klobuchowski@cempiaseczno.edu.pl

 Dawid Langowski

 wychowanie fizyczne  

dawid.langowski@cempiaseczno.edu.pl

 Maria Radzyńska

 język angielski/język niemiecki wychowawczyni klasy 7s maria.radzynska@cempiaseczno.edu.pl

 Karolina Sowa-Błońska

 język angielski wychowawczyni klasy 5b

karolina.sowa@cempiaseczno.edu.pl

 Wioleta Stojecka

 wychowawca w świetlicy

wioleta.stojecka@cempiaseczno.edu.pl

 Beata Muszyńska

 wychowawca w świetlicy  

beata.muszynska@cempiaseczno.edu.pl

 Aneta Woźniak

 wychowawca w świetlicy  

aneta.wozniak@cempiaseczno.edu.pl

 Dorota Zając

 bibliotekarz/etyka/historia  

dorota.zajac@cempiaseczno.edu.pl

 Barbara Malinowska

 nauczyciel współorganizujący  

barbara.malinowska@cempiaseczno.edu.pl

 Mariusz Matusiak

 nauczyciel współorganizujący  

mariusz.matusiak@cempiaseczno.edu.pl

 Dorota Tyagi-Olwert

 psycholog  

dorota.tyagi@cempiaseczno.edu.pl

 Kinga Krupa

 pedagog szkolny wychowawczyni klasy 4a

kinga.krupa@cempiaseczno.edu.pl

 Ewelina Dąbrowska

 pedagog terapeuta  

ewelina.dabrowska@cempiaseczno.edu.pl