Opłaty

Szanowni Państwo

od 1.09.2020r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. 

W ramach nowego systemu, każdy rodzic musi założyć indywidualne konto do zarządzania zamówieniami posiłków dla swoich dzieci aby mogły korzystać z wyżywienia zarówno w szkole jak i przedszkolu.

 Na tym koncie zostaną odnotowane kwoty wpłat oraz inne informacje niezbędne do prowadzenia rozliczeń. Aby mieć możliwość zamówienia posiłków, rodzice najpierw dokonają wpłaty (zasilą swoje indywidualne konto), a następnie złożą zamówienie w ramach dostępnych środków. Poprzez konto będzie również możliwość rezygnacji z już zamówionych posiłków. W takim przypadku nastąpi automatyczny zwrot należności na konto a niewykorzystane pieniądze umożliwią dokonanie kolejnych zamówień.

Weryfikacja zamówionych posiłków odbywać się będzie podczas ich wydawania na stołówce poprzez zbliżenie przez każde dziecko swojej  karty do elektronicznego czytnika przy ladzie wydawczej. Po odczytaniu karty pracownicy stołówki otrzymają na ekranie monitora stosowny komunikat na podstawie, którego wydadzą odpowiedni posiłek.

Nowy system zapewni rodzicom możliwość łatwego i wygodnego zarządzania zamówieniami posiłków dla swoich dzieci. Wszystkie operacje takie jak zamawianie lub odmawianie posiłków, podgląd aktualnego stanu konta i historii opłat, a także dokonywanie wpłat na poczet zamawianych posiłków będą mogły być przeprowadzone o każdej porze z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, np. z komputera lub telefonu.

Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: 

https://bit.ly/32h1YlC

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej: 

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki: 

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 5 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 57,50 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”. 
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką  
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Linki do filmów instruktażowych:
– jak się zarejestrować:  youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM
– jak płacić i zamawiać posiłki:  youtube.com/watch?v=Igq2-b5Db7w

W przypadku Państwa szkoły nowy system działa wyłącznie na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki z góry (np.: zamówienie posiłku na 1 października wymaga posiadania środków finansowych na koncie do 30 września)  w aplikacji płatnością online (uruchomienie nastąpi już wkrótce) lub przelewem tradycyjnym z odpowiednim wyprzedzeniem, aby był czas na jej zaksięgowanie (2-3 dni robocze), a potem złożyć zamówienie(z wyłączeniem września )

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 8:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pllub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy

G&P Catering

733 114 243

Zespół zamowposilek.pl