Pragniemy podzielić się informację, że siedem nauczycielek naszego ZSP otrzymało tytuły MIE Expertek na rok szkolny 2021/2022.

Oznacza to, że stale się rozwijamy i kształcimy – należąc do globalnej społeczności innych ekspertów #MIEEPoland po to, by znaleźć nowe sposoby angażowania swoich uczniów w naukę, inspirować ich kreatywnym i elastycznym myśleniem, które są wyróżnikiem XXI  wieku.

Wszyscy nauczyciele zadają sobie pytanie, które kompetencje będą najważniejsze dla naszych uczniów w przyszłości? Edukacja się rozwija, rzeczywistość wokół nas się zmienia i my też podążamy za nowymi ścieżkami edukacji, potrzebnymi uczniom w życiu.

Używamy do nauki narzędzi #Microsoft, ale też innych. Chętnie zapoznajemy się ze wszystkimi nowinkami edukacyjnymi na świecie.