Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem: Międzyszkolny festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej

Zgłoszenia drużyn odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza Forms:
Zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia 2023 r., do godziny 22.
Nauczycieli przygotowujących dzieci do udziału w turnieju prosimy o zebranie zgód od opiekunów uczestników oraz przekazanie kopii najpóźniej do 19 kwietnia 2023 r  (może być w wersji elektronicznej na adres: anna.maksymiuk@cempiaseczno.edu.pl).
Jednocześnie informujemy, że festiwal zostanie rozegrany 25 kwietnia 2023 r. w godzinach: 10:00 – 15:30 w Szkole Podstawowej nr 4 w Piasecznie (CEM), według harmonogramu ustalonego przez organizatorów i rozesłanego do szkół najpóźniej 18 kwietnia 2023r.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (anna.maksymiuk@cempiaseczno.edu.pl).
Margarita Kajkowa, Anna Maksymiuk, Agnieszka Danielewicz, Agnieszka Sieradzan