Turniej piłki nożnej halowej  

 W dniu 23.11.2019 r. w Miejscowości Radoszyce (woj. Świętokrzyskie) uczniowie klasy 5s wraz wychowawcą i trenerem Marcinem Gruntem wzięli udział w Międzynarodowym turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Radoszyce. W daleką podróż autokarem wraz z uczniami klasy sportowej udali się również rodzice ,którzy gorącym dopingiem wspierali drużynę podczas wszystkich meczów. 

   Oprócz Naszej drużyny, udział w turnieju brały udział m.in. takie zespoły jak Broń Radom, KSZO Ostrowiec Św. ,Partyzant Radoszyce czy drużyna z Ukrainy Chmielnicki. 

  Po rozegraniu meczów grupowych i fazy pucharowej Nasz zespół wywalczył trzecie miejsce w turnieju otrzymując Puchar oraz pamiątkowe dyplomy. Jest to pierwszy w historii szkoły puchar zdobyty w zawodach sportowych. 

  Na boisku naszą Szkołę reprezentowali wszyscy uczniowie klasy 5s:
Igor Bać, Adrian Bogacz, Adrian Brzozowski, Mikołaj Culjak, Mikołaj Marczak, Kamil Romanowski, Krzysztof Jurkiewicz, Wojtek Horyń, Franek Zawiślak, Franek Jaworski, Hubert Skubis, Patryk Pielacha, Mateusz Dymowski, Mateusz Mackiewicz, Wiktor Wańdoch, Adam Kukliński, Oskar Wierzbicki, Marcel Dziewoński, Michał Kołodziej oraz Kacper Chojnacki. 

Chłopcy wykazali się grą kolektywną, ambicją i determinacją. A w trudnych momentach wspierali się i dopingowali co wpływa na zjednoczenie i budowanie pozytywnej atmosfery w grupie. 

Trener Marcin Grunt